• مرطوب کننده آلورا

  مرطوب کننده آلورا

   مناسب همه نوع پوست

   گیاه آلوورا که از مصر باستان به یادگار مانده است به گیاه بی‌مرگی شهرت دارد. این گیاه خواص اعجاب‌آوری در معالجه ناراحتی‌های پوستی دارد. کرم آلوورا با مواد مخصوص ترکیب گردیده که قادر است پوست را بعد از حمام آفتاب محافظت نموده و رطوبت و خاصیت انعطاف‌پذیری طبیعی را به آن بازگرداند. این کرم رنگ حاصل از حمام آفتاب را به خوبی نگهداری کرده و پوست را نرم و لطیف نگاه می‌دارد. آن را بعد از حمام آفتاب، دوش و شنا استفاده نمایید.

   این کرم بعلت عصاره الوورا و عصاره گل جعفری (همیشه بهار) رطوبت را به مدت طولانی بر روی بدن نگه می دارد.رطوبت لازم را بعد از حمام آفتاب به پوست می دهد.رنگ حاصل از حمام آفتاب را تا مدتها حفظ می کند.

   مناسب هر نوع سوختگی ( آفتاب و غیره ) بوده و محل های سوختگی را آرام میکند.

   طریقه مصرف: مناسب همه جای بدن بعد از حمام. مقدار کمی از آنرا به محل‌های مختلف بدن بمالید.

   محتویات: آب غنی شده از مواد معدنی، عصاره گیاه آلوورا، غلیظ کننده (ذرت، نارگیل)، روغن‌های (زیتون،‌کاریت، نخل، نارگیل)، هیدراتهای کربن (تهیه شده از شکر سیب، گلابی، آلو و گیلاس)، عطرهای گیاهی، پنتاویتین (کمپلکسی از هیدراتهای کربن محتوای شکرهای مختلف)، مواد نگهدارنده (تهیه شده از الکلهای گیاهی)، عصاره (گل همیشه بهار، چغندر، گندم و شاه بلوط)، آرام بخش‌ها (تهیه شده از عصاره نعناع) و آنتی اکسیدانت = ویتامین E

   وزن: ۱۵۰ گرم

  پاسخی بنویسید ←

Photostream