marja-430x606

درباره ME

شرکت ME هفتاد سال پیش توسط خانم ماریا اینتریچ پایه گذاری شد. خانم ماریا اینتریچ که دکتر پوست بود در جنگ جهانی دوم به عنوان پزشک پوست در بیمارستان های پاریس جهت مداوای بیماران پوستی جنگی فعالیت می کرد. بعد از جنگ وی تجربه عملی خود را جهت ایجاد یک کارخانه ی محصولات بهداشتی گیاهی مورد استفاده قرار داد. خانم ماریا اینتریچ فرآوری های بسیاری در جهت مسایل بهداشت پوست دارد که عبارتند از:

-۱ طب جایگزینی: پوست بزرگترین ارگان بدن ما می باشد. ما به کمک چهار ارگان، بدن خود را تصفیه می کنیم: روده ها، کلیه ها، ریه ها و پوست. اگر یکی از ارگان ها تعادل خود را از دست بدهد یا بار بیش از حد و یا معیوب داشته باشد سایر ارگان ها می بایست این کمبود را جبران کنند. پوست علاوه بر نگهداری از بدن و جلوگیری از فروپاشی آن یک ارگان تمیز و تصفیه کننده می باشد. این از مهمترین کشفیات ایشان میباشد

-۲ پ- هاش بدن انسان: مقدار پ- هاش پوست بین ۸/۶ –۴/۴ می باشد. مقدار پ-هاش محصولات بهداشتی بایستی در این محدوده باشد، امّا متأسفانه اکثر آن ها دارای پ- هاش بالا هستند که موجب خشک شدن و سوزش پوست می گردند.

-۳ اپیلاسیون و بهداشت آن: برداشتن موهای زاید بدن و صورت به صورت مدرن و بهداشت آن دستاوردی مهم وی می باشد که اکثر افراد از آن آگاهی دارند.

-۴ ماساژ غدد لنفاوی: تقریبا ۳/۲ بدن ما آب می باشد. مقدار مایع لنف و مواد غذایی سلول ها ۴۰ تا ۵۰ لیتر می باشد، این مقدار آب فقط به کمک فشار ماهیچه ها به سمت غدد لنفاوی برده می شود. تسهیل جا به جایی آب در بدن بوسیله ماساژ به شادابی بدن و پوست ما کمک شایانی می کند.

محصولات ME

عواملی چون غذا، ویتامین، ورزش و بهداشت پوست در سرزندگی و شادابی ما نقش تعیین کننده دارند. سلامت و شادابی پوست به عوامل گوناگونی بستگی دارد که می توان از استعدادهای ژنتیکی، تغییرات هورمونی، غذای مناسب، ورزش و استراحت نام برد.

محصولات آرایشی بهداشتی

جهت حفظ مرغوبیت مواد اولیه در عالی ترین حد ممکن، شرکت ME از ارزیابی ها و راهنمایی های موسسات بزرگ مشاوره FAD و ETFA که مورد تایید پارلمان اروپا میباشند، بهره می گیرد. کلیه محصولات ME صد در صد ارگانیک و قابل حل درآب بوده و بر روی حیوانات آزمایش نمی شوند.

جهت پوست های معمولی، چرب و حساس بوده و چربی های زائد را بدون تحریک پوست برطرف می‌کند.

به جهت ترکیب بسیار دقیق و محاسبه شده خود کمکی اساسی برای پوست است که می‌تواند سیستم طبیعی حفاظتی پوست را نگهداری کرده و ضمناً به آن رطوبت و طراوت می‌بخشد.

شامپو با آنتی اکسیدانت‌های طبیعی موها را بسیار تمیز نموده و از آنها بطور طبیعی مراقبت می‌کند، به آنها شفافیت و درخشندگی ویژه می بخشد.

محصولی بدون الکل حاوی مواد معدنی کمیاب و عصاره جلبک‌های دریایی که به پوست طراوت و آرامش می‌بخشد.

ملایم مناسب بچه ها باروغن اراگان، تمیزکننده، نگهدارنده و مانع از خشک شدن پوست و موها. روغن اراگان حساسیت پوستی را کاهش داده و گردش خون را افزایش میدهد.

برای آشنایی بیشتر با محصولات اینجا را بخوانید

 • کرم ضد چروک قوی (کیمیای جوانی)

  این محلول لیفتینگ و سفت کننده پوست مانع پیری زودرس و مانع ایجاد چروک در صورت و گردن می‌گردد. از ایجاد چین و چروک و آویختگی پوست جلوگیری می کند. به جذب رطوبت پوست کمک می کند. ادامه مطلب ←

 • صابون مایع عصاره جلبک‏‌های دریایی

  این صابون به جهت ترکیب بسیار دقیق و محاسبه شده خود کمکی اساسی برای پوست است که می‌تواند سیستم طبیعی حفاظتی پوست را نگهداری کرده و ضمناً به آن رطوبت و طراوت می‌بخشد. ادامه مطلب ←

 • شامپو عصاره قهوه

  این شامپو با آنتی اکسیدانت‌های طبیعی موها را بسیار تمیز نموده و از آنها بطور طبیعی مراقبت می‌کند، به آنها شفافیت و درخشندگی ویژه می بخشد و با مواد طبیعی مانع از جذب اشعه اولتراویولت نور خورشید (UVA & UVB) می‌گردد. ادامه مطلب ←

 • ژل اصلاح و تمیز کننده

  این ژل بسیار لطیف بوده و به کمک مواد اولیه مناسب پوست را خشک نکرده و پوستهای حساس رانیز محافظت میکند.
  طریقه مصرف: ابتدا پوست صورت را مرطوب نمائید و سپس کمی ژل را بمالید و پس از اصلاح صورت را با آب ولرم بشوئید و سپس از محصول افتر شیو و مرطوب کننده استفاده نمائید.ادامه مطلب ←