• صابون مایع عصاره جلبک‏‌های دریایی

  صابون مایع عصاره جلبک‏‌های دریایی

  مناسب دست هایی که خشک می شوند و پاهای خسته و متورم

  این صابون به جهت ترکیب بسیار دقیق و محاسبه شده خود کمکی اساسی برای پوست است که می‌تواند سیستم طبیعی حفاظتی پوست را نگهداری کرده و ضمناً به آن رطوبت و طراوت می‌بخشد. عصاره گیاهان دریایی موجود در این صابون تنظیم کننده فعالیت طبیعی پوست بوده و بابونه آبی تاثیر آرام‌بخش بر پوست دارد. این محصول حتی برای پوست‌های حساس نوزادان مناسب است. جلبک های دریایی و ماده ی الزولن (Alzolene) موجود در عصاره بابونه خاصیت ضد حساسیت و تورمی دارد. مناسب حمام، وان و پاهای خسته می باشد.

  راهنمای عملی: دو عدد کیسه پلاستیکی برداشته در هر کدام چند قطره از صابون فوق بعلاوه روغن جوانه ی گندم ریخته و سپس کمی آب ولرم به آن اضافه نمایید آنگاه آنها را به پای خود بکشید و روی آن جوراب بپوشید و مدت پانزده دقیقه صبر نمایید. سپس پاها را با لوسیون شاداب کننده تمیز نمایید و با کرم موم آنها را ماساژ دهید.

  طریقه مصرف:مناسب خانم هائی است که با آب کُلردار تماس دارند و یا حساسیت پوستی دارند نصف قوطی را با آب مخلوط کنید (بعلت غلظت زیاد آن) و مصرف نمائید.

  محتویات: آب غنی شده از مواد معدنی، روغنهای کاریت، آفتابگردان، سویا، کرچک، موم طبیعی، غلیظ کننده‌ها (تهیه شده از روغنهای گیاهی، گندم)، عطرهای گیاهی، عصاره سبوس گندم، مواد نگهدارنده (تهیه شده از ذغال اخته)، و آنتی اکسیدانت = ویتامین E وزن : ۳۰۰ میلی لیتر

  پاسخی بنویسید ←

ارسال یک پاسخ

لغو ارسال

Photostream