درباره ME

شرکت ME هفتاد سال پیش توسط خانم ماریا اینتریچ پایه گذاری شد. خانم ماریا اینتریچ که دکتر پوست بود در جنگ جهانی دوم به عنوان پزشک پوست در بیمارستان های پاریس جهت مداوای بیماران پوستی جنگی فعالیت می کرد. بعد از جنگ وی تجربه عملی خود را جهت ایجاد یک کارخانه ی محصولات بهداشتی گیاهی مورد استفاده قرار داد. خانم ماریا اینتریچ فرآوری های بسیاری در جهت مسایل بهداشت پوست دارد که عبارتند از:

-۱ طب جایگزینی: پوست بزرگترین ارگان بدن ما می باشد. ما به کمک چهار ارگان، بدن خود را تصفیه می کنیم: روده ها، کلیه ها، ریه ها و پوست. اگر یکی از ارگان ها تعادل خود را از دست بدهد یا بار بیش از حد و یا معیوب داشته باشد سایر ارگان ها می بایست این کمبود را جبران کنند. پوست علاوه بر نگهداری از بدن و جلوگیری از فروپاشی آن یک ارگان تمیز و تصفیه کننده می باشد. این از مهمترین کشفیات ایشان میباشد

-۲ پ- هاش بدن انسان: مقدار پ- هاش پوست بین ۸/۶ –۴/۴ می باشد. مقدار پ-هاش محصولات بهداشتی بایستی در این محدوده باشد، امّا متأسفانه اکثر آن ها دارای پ- هاش بالا هستند که موجب خشک شدن و سوزش پوست می گردند.

-۳ اپیلاسیون و بهداشت آن: برداشتن موهای زاید بدن و صورت به صورت مدرن و بهداشت آن دستاوردی مهم وی می باشد که اکثر افراد از آن آگاهی دارند.

-۴ ماساژ غدد لنفاوی: تقریبا ۳/۲ بدن ما آب می باشد. مقدار مایع لنف و مواد غذایی سلول ها ۴۰ تا ۵۰ لیتر می باشد، این مقدار آب فقط به کمک فشار ماهیچه ها به سمت غدد لنفاوی برده می شود. تسهیل جا به جایی آب در بدن بوسیله ماساژ به شادابی بدن و پوست ما کمک شایانی می کند.

پاسخ دهید